Sebze ve Meyve Yetiştiriciliği

Hakkımızda

Firmamız 2012 yılında Osmaniye merkezli olarak kurulmuş ve sera yapan firmalar arasına katılmıştır. Sera sektöründe standardı yükseltmek ve sektörün mühendislik deneyimlerinden uzak olması sebebi ile bünyesinde inşaat mühendisi, mimar ve ziraat mühendislerini barındıran firmamız projelendirme aşamasından anahtar teslim sera kurulumu, kurulum sonrası ürün yetiştirme ve pazarlama da dahil olmak üzere Türkiye geneli hizmet vermektedir.

Kurulması planlanan her seranın bir proje olduğunu benimseyen firmamız arazi ve iklim yapılarına göre projelendirme yaparak seranızda kullanılacak malzemelerin statik hesap içerisinde belirlenmesini, güneş ışıklarının kesişimine göre arazi yerleşimini, yetiştirilecek ürüne göre sera en boy ve yüksekliklerinin belirlenmesini, toprak ve su yapılarının analizlerini yaparak oluşabilecek hastalıklara karşı uygun filtrasyon seçimini yapmayı, bölgeniz için doğru ve yetişebilir ürün analizlerini rapor ederek sizlere sürdürülebilir bir sera sahibi olmanız için en uygun fiyatı sunarak birçok ürünü yerli ve milli imkanlarımız ile üretip tüketicilerin hizmetine sunuyoruz.

Fizibilite

Güney Sera uzmanları, ihtiyaçlarınızı anlar ve doğru çözümler için gerekli şartları inceler, size en uygun olan projeyi üretebilmek adına saha ve pazar araştırması yapar.

Doğru Projelendirme

Sera ihtiyaçlarınızı gerek proje olarak, gerekse de ürün desteği olarak vermekteyiz. Tüm işlerimizde kaliteli ürünler kullanıyor ve güven veren politikalar benimsiyoruz.

Kurulum

Profesyonel kadromuz, bilgi birikimi ve deneyimi ile ihtiyaçlarınızın tümüne karşılık gelecek; projelendirilmiş yapıları en kısa sürede ve en doğru biçimlerde montajlar, yatırımlarınızın uzun ömürlü olması için en doğru biçimde iş teslimi yaparlar.

Doğru Projelendirme

Seranın projelendirilmesinden kurulumuna kadar olan tüm süreçte yanınızdayız.

Kaliteli Yönetimi

İç ve dış denetimlerle, sürdürülebilir bir kalite anlayışı hedeflemekteyiz.

Sera Malzemeleri

En doğru malzemeleri uygun fiyatlı olarak tedarik ediyor masraflarınızı azaltıyoruz.

Sorunsuz Hizmet

Alanında uzman ekibimiz, her detayı tek tek kontrol ederek, kusursuz üretimi hedefler

Misyonumuz

Milli değerlere ve ulusal değerlerin güçlü kılınmasına inanmakta ve her çalışmamızda ülkemize kattığımız değer ile övünmekteyiz. Temelimizde ticari ahlak ve özveri gelmekte, attığımız adımlarda da başarıyı ve dürüstlüğü niteliğimiz olarak kabul etmekteyiz.

Çıktığımız yolda misyonlarına bağlı kalıp “geliştiren” sıfatını kullanmak en büyük arzumuzdur. 

Vizyonumuz

Daima sürdürülebilir ve uzun ömürlü faaliyetler yürütmekteyiz. Gerekse ürettiğimiz malzemeler, gerekse oluşturduğumuz ve geliştirdiğimiz projeler ile geleceğe dayalı sağlam ve sorun yaratmayan işler çıkartmaktayız.

Vizyonumuz her zaman ilerici, teknolojiye dayalı, milli odaklı, sürdürülebilir ve gelişime açık projelerde görev almaktır.

Hizmet Alanlarımız

Üretici odaklı çalışma sistemimizde, önceliğimiz yatırımcıların ve üreticilerin isteklerini tam bir şekilde karşılamak ve uygun maliyet ile maksimum verimi elde etmektir. Devam eden projelerimiz de müşterilerimizin isteklerini ve arzularını en iyi şekilde analiz ediyor, en verimli üretim için izlenmesi gereken yolları üreticilerimize ve yatırımcılarımıza aktarıyoruz.
Hizmet verdiğimiz ürünler
  • Anahtar Teslim Sera Sistemleri
  • Fidelik Seraları
  • Zirai Üretim ve Tarım Danışmanlığı
  • Sera ve Yapı Malzemeleri
  • Mevye ve Sebze Üreticiliği

Anahtar Teslim Sera Kurulumu

Firmamız ısıtma, soğutma, sulama, çelik konstriksiyon ve iç tefrişatları olmak üzere tüm yeterlilik ve teknik bilgiye sahip personelleri tarafından anahtar teslim sera kurulumunuzu gerçekleştirmektedir.

Yatırımınız öncesinde, topraklı ve topraksız tarım seralarının kurulum ve fizibilite çalışmaları hakkında tarafımızca sunum yapılır. Yatırımın geri dönüşü, kilo hesabı, ısınma hesapları ve işletme maliyetleri sunulur. Böylece ne kadar süre içerisinde ne kadar kar edebileceğinizi önceden görmüş olursunuz.

Anahtar Teslim Sera

Sera Malzemeleri

Teknik Destek

Projelendirme