Polikarbon Sera

Bitkilerinizin iklim koşullarından etkilenmeden doğal şartlar altında yetiştirilmesine olanak tanıyan sisteme sera sistemi denmektedir. Bu sistemden maksimum verim elde etmek istiyorsanız birtakım şartların sağlanması gerekmektedir. Bu noktada polikarbon levhalar oldukça avantajlı fırsatları da beraberinde getirmektedir. Seracılık sektöründe sıkça kullanılan polikarbon levhalar seranızın dört bir yanını çevrelemesi ve cam görünüm sunması ile estetik bir görsel oluşturur.

Yalıtım özellikleri cam seralara göre daha büyük avantajlar sunmaktadır. Uzun ömürlü olmaları ile bilinen bu yapılar seralarınızın uzun süre boyunca verimini kaybetmeden performans sunmasına olanak tanır. Polikarbon sera cam seralara oranla daha dayanıklı bir kullanım sağlamaktadır. Darbelere ve müdahalelere karşı dayanıklı bir performans sergileyen bu levhalara Güney Sera güvencesi ile sahip olabilir ve seralarınızdan alacağınız verimi maksimum seviyeye taşıyabilirsiniz.

Polikarbon Sera Avantajları

Estetik bir görünüm sunması, istenilen yalıtımı sağlaması ve sama göre daha dayanıklı olması ile bireyler tarafından sıkça tercih edilir. Işığı daha iyi geçirir ve dağıtır. UV ışınlarını engellemekte ve böylece bitkilerinize zararlı ışınların gelmesinin önüne geçilmektedir. Bu levhalar istediğiniz boyutta tasarlanmakta ve seranızın yapısına uygun olarak tarafınıza sunulmaktadır.

 Polikarbon sera hızlı kurulumu ve kolay montaj özellikleri ile kullanıcılarına birçok fayda sağlamaktadır. Kurulumu maksimum olarak bir gün sürmekte ve biter bitmez faaliyete geçilebilmektedir. Ahşap çerçeveler ile kurulumu gerçekleşen bu seralar sizlere daha doğal bir görünüm sunmakta ve seranızda natürel tonlamaları yakalamanıza olanak tanımaktadır. Güney Sera firması olarak bu üstün başarımızı polikarbon levha alanında da göstermekte ve kullanıcılarımıza hizmetimizi uygun fiyat garantisi ile iletmekteyiz. 

Polikarbon Sera Uygulaması

İklimlere ve coğrafi koşullara bağlı kalmadan bitki yetiştiriciliği yapmayı hedefleyen bireyler için sınırsız bir hizmet sunan seracılık birtakım hassas noktaları içermektedir. Eğer seracılık yapamaya karar verdiyseniz bu noktada araştırma yapmanız oldukça önemlidir. Yaptığınız araştırmalar sonucu polikarbon sera uygulamasının avantajlarından faydalanmaya karar verebilir ve bitki yetiştiriciliği işlemlerinizden maksimum verim elde edebilirsiniz.

Seracılık alanınıza göre belirlediğiniz ölçülere üretimi gerçekleştirilen polikarbon levhalar ile bitkileriniz için maksimum düzeyde yalıtım ve ışık difüzyonu sağlayabilirsiniz. Güney Sera firması olarak polikarbon levha avantajlarından ayrıcalıklı fiyatlar ile faydalanmak için iletişim adresimizden bize ulaşmanız yeterli.